Kielecka Scena Hip-Hop

TuKielce


Essex Live Band - 10.06 - Filharmonia Świętokrzyska

mat_bie, śr., 07/06/2017 - 16:03 »

Essex Live Band - 10.06 - Filharmonia Świętokrzyska

„ESSEX” LIVE BAND - SHOW MULTIMEDIALNE

Kolejną muzyczną odsłoną proponowaną Państwu przez Agencję Artystyczną „MagArt” jest Krzysztof Komar – artysta znany pod pseudonimem Essex. Po raz pierwszy w Kielcach zaprezentowane będą hologramy 3D w połączeniu z wyrafinowaną muzyką elektroniczną Essexa, w którego utworach można doszukać się brzmienia takich gatunków jak: House, Jazz, Dub, DnB, Trap czy Ethno. On sam swoją twórczość opisuje jako muzykę elektroniczną inspirowaną lasem. Postęp technologiczny pozwala na wprowadzenie coraz nowocześniejszych i zaskakujących odbiorcę technologii, a atrakcyjne i często abstrakcyjne wizualizacje wkomponowane w klimatyczne, nietuzinkowe brzmienie artysty pochodzącego z Kielc, oddziałuje na sferę psychologiczną przenosząc słuchaczy w inny wymiar. Kompozytor współpracował dotychczas z takimi artystami jak Kasia Moś, Kuban, Sitek, K-Leah czy Michał Urbaniak. Ma za sobą dwie wydane autorskie płyty: De Ep Fo Rest (2015) - Singiel promujący płytę osiąga na serwisie Youtube milionowe wyświetlenia oraz Dualizm (2017). Wydanie fizyczne to starannie dopracowany projekt sprzedawany wraz z 38 stronicową baśnią.Do tej pory jego koncerty można było usłyszeć w większości czołowych polskich klubów, takich jak: Projekt Lab (Poznań), Bal, Nowa Jerozolima (Warszawa), Sfinks (Sopot), Alibi (Wrocław), a na koncercie 10 czerwca wzbogaci swoje brzmienie o wokal, skrzypce elektryczne i perkusję grane na żywo.

Wydarzenie to będzie prawdziwą gratką dla fanów nowinek elektronicznych, gdyż hologramy 3D dzięki futurystycznym efektom rodem z filmów science - fiction, silnie działają na wyobraźnię niezależnie od projektowanych animacji; w połączeniu z oryginalną muzyką Essexa stanowić będzie kompozycję kompletną i niepowtarzalną.

Od godz. 18 zapraszamy na poczęstunek oraz degustację win, a po koncercie na spotkanie z artystą.

DATA: 10.06.2017r.
START: 19:00
MIEJSCE: Filharmonia Świętokrzyska, ul. Stefana Żeromskiego 12, Kielce

Bilety w cenie 60 zł i 70 zł (ulgowe, grupowe pow.5 osób) dostępne on-line na bilet.filharmonia.kielce.com.pl, w kasie filharmonii oraz pod nr tel.: 605 292 119.

facebook.com/EssexOfficial

Zapisz się do listy gości na stronie wydarzenia na Facebook'u



powrót

»Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać


szukaj .
Reklama

<