Kielecka Scena Hip-Hop

TuKielce


Abordaż - Aboerde (promomix)

mat_bie, pt., 15/05/2015 - 08:08 »

Założycielem i pomysłodawcą zespołu Abordaż oraz głównym organizatorem jest Grzegorz "Geny" Pastwa, który wraz z Marcinem "Pękiem" Pękalskim oraz Pawłem "Dżodżem" Kapralem zaczęli nagrywać projekt wiosną 2014 r. Jest to ich debiutancki materiał pod wspólnym szyldem i tym materiałem chcą przywitać się ze sceną choć Pęka, współtwórcę VETO nikomu szerzej przedstawiać nie trzeba, gdyż jest na scenie od początku jej istnienia i ma na swoim koncie wiele hitowych płyt. Geny natomiast jest w trakcie wypuszczania swojego debiutanckiego solowego krążka pod nazwą "Prosto Z Serca", który ukaże się w maju 2015 r.

Na płycie gościnnie znajdziemy wielu raperów, głównie z kieleckiej sceny m.in. świetny numer z Faust Enero pt. "Za własny Hajs", Radoskór (VETO), Blemia (Projekt Hamas, LWWL), Pawlak (Projekt Hamas, LWWL), NoName (LWWL), Webster (Jahbestin), wokalistka Patrycja Piasek udzieliła się w kawałku "Dla tych co odeszli" oraz niezastąpiony Dj Soina, który dał popis swoich umiejętności co będziecie mogli sami sprawdzić. Producenci: Kocur, Sakier, Webster, Bioły.

Na tą chwilę zespół w składzie Pęku i Geny pracuje nad drugim krążkiem pt. "Nonkonformista" i planuje współpracę z wieloma czołowymi artystami, na efekty trzeba będzie poczekać co najmniej do drugiej połowy roku.

facebook.com/Abordaż

powrót

»Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać


szukaj .
Reklama

<