Kielecka Scena Hip-Hop

TuKielce


PH (Projekt Hamas)

Pierwsze nagranie PH pojawiło się na płycie V.E.T.O. "V.e.t.o.mania" pt. "v.e.t.o.p.h.", potem chłopaki wzięli udział w produkcji "Hiphopowy raport z osiedla 2000" i tak się zaczęło. Klimat RRX i kolejne nagrywki: DJ 600V "Wkurwione bity", gościnne udziały Gracjana na WYP3 "Precedens" i owocna współpraca z PSF`em (V.E.T.O.) na "Nowe wyzwanie". U schyłku upadku RRX, skład Projektu Hamas diametralnie się zmienił - do bieżącego składu Gracjan i Blemia, dołączyła ekipa D.A.D. Vendetta w składzie Rada i Pawlak. Tak powstał nowy Projekt Hamas.
Zespół udzielał się na premierowej składance gazety FERMENT "G.z.M.N." oraz solowym albumie Wojtasa "Moja gra". Wkrótce po tych wydarzeniach skład PH znów się powiększył. Do zespołu dołączył główny założyciel składu LWWL - Norek. W tym składzie zespół pojawił się na "Road HH2005" z nagraniem "Nieodwracalne" - niestety bez udziału Gracjana... PH licznie się pojawiło na płycie BRX`a "Rap daje mi się", a kawałki takie jak "Baletudo" czy "Energia nie zgasła", to drogie kamienie tego krążka.

»Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać

ph nie wyjdzie nigdy

ph to juz chyba nigdy nie wyjdzie. tzn.chyba na pewno.

»Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać

Mam pytanie, nie wie ktoś

Mam pytanie, nie wie ktoś gdzie mogę znaleźć nielegala WIZJA H24 --> "R.A.P.H.24". Bardzi mi na tym zależy. Gdyby ktoś posiadał byłbym bardzo wdzięczny za podanie źródła lub na poczte ck.karol@poczta.onet.pl Zgóry dziękuję i pozdrawiam:)

»Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać

szukaj .
Reklama

<