Kielecka Scena Hip-Hop

TuKielce


WS.PRO

Skład: Siara, PR.WRS
Nielegale: "WielkieSumy.PROmocja"
Inf: WS.PRO jako zespół istnieje od dosyć niedawna, bo od grudnia 2003 roku. Wcześniej nagrywaliśmy osobno tworząc takie projekty jak (z tych bardziej "znaczących") to: Siara - "eNiBe", a ja (PR.WRS) - "Wersja Standard", "GCS". Niestety grupy te rozpadły się z powodu różnic w wizji "artystycznej" ich członków i raczej nie było możliwości, aby z powrotem się reaktywować.

Po paromiesięcznym czasie "zastoju", pewnego listopadowego wieczoru Siara zadzwonił do mnie z pytaniem czy może nie chciałbym zająć się znowu rapowaniem i bitami. Po wstępnej rozmowie i ustaleniu paru rzeczy, postanowiliśmy nagrać na próbę jakiś kawałek, żeby zobaczyć czy pasujemy do siebie tematycznie i czy nasza "wizja" rapu jest do siebie podobna. Na szczęście na jednym kawałku się nie skończyło, a różnice, jakie nas dzieliły udało się w czasie pracy nad kolejnymi numerami zniwelować praktycznie do zera.

Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko (aż sam w to wszystko nie wierzę..). W kwietniu 2004 wystąpiliśmy na kieleckich hip-hop'owych eliminacjach do festiwalu FAMA i zdobyliśmy wyróżnienie oraz (co chyba najważniejsze) kielecka scena dowiedziała się w końcu, co to jest WS.PRO. Po tych wydarzeniach zagraliśmy trochę koncertów w Kielcach oraz udało nam się skończyć nielegal, który nosił tytuł: "WielkieSumy.PROmocja". W związku z wieloma pozytywnymi opiniami na nasz temat zaczęliśmy poważnie myśleć nad naszą (rapową) przyszłością.
W czerwcu 2004 roku wysłaliśmy płyty demo do dwóch wytwórni (m.in. do Camey Studio). Po dwóch miesiącach oczekiwania, kiedy właśnie myśleliśmy nad wysłaniem kolejnej partii płyt, skontaktował się z nami Camey i tak znaleźliśmy się tutaj.

zródło:www.camey.pl

»Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać


szukaj .
Reklama

<